Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

The Tides of Conquest - Oyun Mekaniği

Tides of Conquest, Travian: Legends'in 2021 yılına ait özel etkinliğidir. Burada normal oyun dünyalarından farklı özelliklere genel bir bakış bulabilirsiniz.  

Önceki yıllara ait özel etkinlik sunucularından alınan başlıca özellikler:

  • Antik Avrupa Haritası 
  • Zafer puanı üreten 87 fethedilebilir bölge
  • Yeni fetih sistemi (fethedilen köylerin ırkları değişmez)
  • Asker sevkiyatı ve asker birleştirme

Ancak, Shadow Empires'dan bilinen hizipler bulunmamakta. Oyun turu bir hizip değil, en iyi ittifak tarafından kazanılır. Yeni oyuncular oyuna haritanın merkezinden başlar.

Bu yılki yenilikler neler?

Köylerde depolanan zafer puanları 

Köyleri fethederek veya yok ederek zafer puanı kazanmak, kaybetmek veya yok etmek mümkün.

Şehir 

Bir köyü bir şehre yükseltebilir ve stratejik olarak önemli bir konumu güçlendirmenize izin veren çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz.

Gözetleme Kuleleri 

Şehir duvarlarının geliştirilmesiyle, askeri üs güçlenerek düşman asker türünü görebilme bonusu kazandırır 

Birlik Bayrağı

Oyunda çeşitli yerlerde görünecek bir afişle birlik imajınızı güçlendirin. Herhangi bir oyuncu birçok farklı seçenek, şekil ve renk kullanarak tasarlayabilir, hangi tasarımın kullanılacağına birlik liderleri karar verir.

Map.sql

 Map.sql, çeşitli harici araçlar tarafından kullanılan bir dosyadır. Harita üzerinde köyler hakkında detaylı bilgiler içerir ve oyun tarafından günlük olarak güncellenir. Artık köyün başkent veya şehir olup olmadığı ve ne kadar zafer puanına sahip olduğu hakkında bilgiler içerir.Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır