Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Kaç tılsım alabilirim?

Her oyuncu sadece bir eşsiz veya tüm hesabı etkileyen tılsım aktif olabilir. Her oyuncuda 3 tılsım aktif olabilir, 3 tılsımdan fazlası olan oyuncularda sadece ilk aldığı 3 tılsım etki gösterir. Bu tılsımlardan sadece biri eşsiz veya tüm hesabı etkileyen tılsım olabilir.

Ayrıca bir oyuncuda toplamda 3'ten fazla tılsım bulunabilir, 1'den fazla da eşsiz veya büyük tılsım bulunabilir. Bu tılsımları reisleme yoluyla ele geçirebilirler ama 3 taneden fazlası aktif olmaz.

Örnek olarak hesabınızda 3 köy etkili tılsımınız varsa 4. olarak 1 hesap etkili tılsım alırsanız. En son 3. olarak aktif olan köy etkili tılsımınız etkisiz hale gelecektir ve son aldığınız hesap etkili tılsım aktif olacaktır. Bu 4. tılsımı fethetme ( reisleme ) yoluyla elde edebilirsiniz. 

Ek olarak 3'ten fazla tılsımız varsa köyleriniz arasında kahraman ile tılsım değiştirebilirsiniz. ( reisleme gerekmez)


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır