Travian Cevaplar

Sorunuz ile başlayalım

Cevap veren sorulara göre ara

Sorunuzun cevabını bulabilmek için, ilk önce ana kategoriyi ve ardından da sayfanın alt kısmında cevap çıkana kadar, alt kategorileri seçiniz. Eğer istediğiniz cevap bu değilse, bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bir sorum var...

Seçeneklere göz at:

Site haritasına göre ara

Sevdiğiniz web sitelerinden alıştığınız gibi, site haritası üzerinden aramayı mı tercih ediyorsunuz? Hiç sorun değil. Site haritasını kullanarak, sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

G - Altın transfer prosedürü nasıl işliyor?

Altın Transferi nedir?

Sadece satın alınan altınlar transfer edilebilir. Diğer yollardan elde edilen altınlar(Gümüş satışı, görevler ve ödüller vb. ) transfer edilemezler.

Altınlar sadece aynı oyunun ve aynı ülke oyun dünyaları arasında transfer edilebilir.

Örnek: TR1(ts1.travian.com.tr) oyun dünyası için satın alınan altınlar COM1(ts1.travian.com) oyun dünyasında bulunan bir hesaba transfer edilemez.

Özel durumlar (özel sunucular, turnuvalar vb.)  oluşması halinde, oyun dünyasına veya oyun dışına transfer hakkında bilgiler forumdaki sunucu duyurusunda bildirilecektir.

Altınlarımı nasıl transfer edebilirim?

Altınlarınızı bir sunucu sona ermeden transfer edebilmek için öncelikle hesabınızı silmeniz gerekir. Hesap sayfanızdaki (oyun içi) silme bölümünde tranasfer edilebilecek altın miktarı görüntülenecektir. Yakın zamanda altın satın aldıysanız, hesabınızı silebilmek için beklemeniz gereken bir süre limiti bulunabilir.  Bu güvenlik nedenlerinden kaynaklanmaktadır.

Hesap silme işlemi sona erdikten sonra (geri sayım bittiğinde), kayıtlı e-posta adresine bir e-posta gönderilir.

Lütfen Dikkat: Müşteri hizmetleri bu işlemi geçersiz kılamaz veya hızlandıramaz.

Bir sunucu sona erdiğinde hesabınızda kalan ve transfer edilebilecek altın varsa, bir e-posta alırsınız. Bu e-postada, ekrandaki talimatları izleyerek altınlarınızı transfer edebilmeniz için kullanabileceğiniz bir bağlantı bulunur.

Aldığınız transfer bağlantısı altın transfer edilene kadar veya onay mesajı(oyun içi) silinene kadar (yukarıda belirtildiği gibi) sonsuza kadar geçerlidir. Bu, bir sunucu bittikten sonra yeniden başlatılmasını bekleyerek, yeni bir hesap oluşturduktan sonra altınlarınızı yeni hesaba transfer edebileceğiniz (Altınınızı bir sunucudan diğerine taşıyormuşsunuz gibi) anlamına gelir. Altın transfer linkini hemen kullanmak istemiyorsanız, yanlışlıkla silinmeyecek güvenli bir yerde saklamalısınız.

Lütfen Dikkat: Müşteri hizmetleri, altın transfer linkini kaybetmeniz durumunda sadece sınırlı bir süre için yeniden oluşturabilir.

Altınlarınızı transfer etmeye çalışırken herhangi bir sorun yaşarsanız, size yardımcı olabilecek müşteri hizmetlerine ulaşmak için lütfen destek aracını kullanın.

Lütfen Dikkat: Altın transfer e-postaları genellikle spam / çöp kutusu veya promosyonlar klasörünüze (özellikle Gmail) gider. Müşteri Hizmetlerine başvurmadan önce lütfen bu klasörleri kontrol edin.


Sorunuzun cevabi tatmin edici oldu mu?

Evet   Normal   Hayır